ترایاک اورجینال BT138-600E
BT138-600E
برند:NXP
0
زمان آمادهسازی 2 روز کاری
شناسه کالا 10000105
توضیحات
ترایاک BT138-600E با تحمل ولتاژ 600 ولت و جریان 12 آمپر می باشد.
ترایاک سری BT138 با تحمل ولتاژ 500 تا 800 ولت و جریان12 آمپر می باشد.
IC:13
Triac; 600V; 12A; 25mA; TO220AB